Televizní balíček Mých 7

Namixujte si každý měsíc 7 kanálů podle svého výběru.

Nový doplňkový balíček Mých 7 je určen všem uživatelům s již předplacenou základní službou, kteří si chtějí rozšířit stávající programovou nabídky o kanály z nejrůznějších žánrů.

Aktivované kanály jsou platné po dobu jednoho měsíce. Po této době je možné si z nabídky vybrat jakoukoliv jinou kombinaci kanálů.

Balíček je prozatím dostupný pouze v partnerských sítích.

Eurosport
Eurosport
Discovery
Discovery
Discovery
Discovery
Discovery

Sport, pohádky, dokumenty anebo obsah pro dospělé

Vyberte si z více jak 30 populárních TV kanálů, ve kterých naleznete obsah nejrůznějších žánrů. Některé kanály jsou dostupné pouze ve skupinách. Takže pokud si chcete vzít Eurosport 1, automaticky se vám do výběru vloží i kanál Eurosport 2.

Aby toho nebylo málo a balíček jste si užili skutečně naplno, přidáme vám k němu navíc vždy 4 hudební stanice Óčko ve vysoké kvalitě. Kanály se vám přidají automaticky.

Aktivujte si balíček krok za krokem

1.(krok)

Nejprve si doplňkový balíček Mých 7 za kupte přes Obchod, kde jsou vypsané všechny aktuálně nabízené kanály pro tento balíček. Po zaplacení balíčku přejděte na stránku Volitelné kanály, kde si vyberete vašich 7 kanálů.

1.

Nyní si z nabídky více jak 30 kanálů vyberte právě 7 z nich. V pravém sloupci vždy vidíte vaši aktuální kombinaci. Kliknutím na křížek se TV kanál z vašeho výběru odstraní. Pro potvrzení výběru klikněte na tlačítko Uložit výběr kanálů.

1.

Jednou za měsíc si můžete vaše kanály opět libovolně změnit. Některé kanály lze vybrat pouze jako součást skupiny kanálů (Eurosport nebo Discovery). K vašim kanálům vám automaticky přidáme navíc 4 kanály Óčka.